sklep z winami
Nasz sklep

   Nasza firma narodziła się w wyniku zamiłowania, jakim od lat obdarzamy wino. Chcemy podzielić się z Państwem naszą pasją oraz doświadczeniem, a przy okazji przekonać Państwa, że dobre wina nie muszą być wcale drogie.

   Nasza oferta z całą pewnością zadowoli prawdziwych koneserów, jak również początkujących smakoszy tego szlachetnego trunku. Dostępne mamy zarówno tańsze młode wina, jak i wspaniałe starsze roczniki dojrzewające w beczkach z dębu.
Gwarantujemy, że wina w naszej ofercie reprezentują najwyższą dostępną w kraju jakość, w każdym przedziale cenowym.

   Nasz sklep to przytulne miejse, gdzie każdy amator wina znajdzie coś dla siebie. Fachowa obsługa naszego sklepu postara się odpowiedzieć na każde Państwa pytanie. Zapraszamy do odwiedziń naszego sklepu, który znajduje się w Osielsku pod Bydgoszczą przy ul. Centralnej 2 C.


   Będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa komentarze i sugestie. Z przyjemnością odpowiemy też na wszystkie pytania związane z rodzajami wina oraz działalnością naszego sklepu.

   Prosimy o kontakt mailowy biuro@wina.bydgoszcz.pl
Drukuj
web stats stat24

Wszelkie prawa zastrzeżone - Sklep z winami Bydgoszcz, Webamster - ITB Vega
Poszukiwane, Sklep internetowy wina poleca: Wina francuskie, wina argentyńskie, wina chilijskie, wina hiszpańskie, wina kalifornijskie, wina włoskie, wina mołdawskie